“Ik ben een lieve aanhankelijke poes”
Hallo, ik ben Duffy. Dat klinkt misschien een beetje…uh… duf, hihi. Maar dat is alleen totdat ik je aankijk. Mijn groene ogen doen namelijk iets met je. Kijk maar naar mijn foto. Eén blik en je bent verkocht. Heb ik je betoverd? Lees dan vooral verder. Want ik heb nog meer te vertellen!
Helaas is mijn baasje overleden. Via een uitwisseling met Stichting Zwerfkatten Havengebied IJmuiden, kwam ik bij Stichting Zwerfdier terecht. Bij binnenkomst was ik van slag. Maar langzamerhand begin ik hier te wennen. Nu mag ik op zoek naar een eigen huisje. Daar heb ik veel zin in!
Zal ik wat over mezelf vertellen? Ik ben lief, aanhankelijk, rustig en verlegen. Maar als je lekker met mij knuffelt, geef ik je kopjes. Daarna ga ik heel hard spinnen. En kneed ik met mijn voorpootjes van plezier. Lief hè? Ik denk dat ik spelen heel leuk vind. Want ik ben nog hartstikke jong. Dus dat moet nog groeien. Wil jij samen met mij spelen? Dat lijkt me harstikke chill!
Weet je waarmee je mij kunt paaien? Met liquid snack. Daar ben ik dol op! Je kunt dit goed gebruiken om mij verder te socialiseren.
Graag woon ik in een rustig huisje bij een of twee volwassen baasjes. Baasjes die geduld hebben om mij te laten wennen. In het begin zal ik wel een terugslag krijgen. Maar dat begrijp jij vast wel toch? Kinderen zijn te druk voor mij. Daarmee wil ik niet samenwonen.
In mijn nieuwe huisje kan ik samenwonen met een andere kat. Dit moet dan wel een rustige en sociale kat zijn. En geen vriendschap willen met mij. Want daarnaar ben ik niet op zoek. Maar ik kan ook goed alleen bij jou wonen hoor. Makkelijk ben ik hè? Een huis met een tuin is mijn ideaal. Daarin kan ik heerlijk spelen en ravotten!
Denk je dat mijn verhaal hier stopt? Nee hoor. De echte betovering begint pas als we elkaar ontmoeten. Ik kijk je aan. En jij kijkt terug. Mijn groene ogen doen de rest. Hopelijk zie ik je snel. Knuffy van Duffy.



