Terug naar overzicht

Pinkie zoekt een huis met tuin

“Ik ben een lieve speelse aandoenlijke schootpoes”

Hoihoi, ik ben Pinkie. Pinkie betekent ‘roze’ in het Engels. Roze is mijn lievelingskleur. Je kunt er alle kanten mee op. Je hebt het rustgevende babyroze. Maar ook het passionele fuchsiaroze. Roze staat voor vrouwelijkheid en zachtheid. Maar ook voor gevoeligheid. Dus dat past goed bij mij. Dan heb je natuurlijk nog de roze wolk. Zie jij mij al zitten? Naast mij is nog een leeg plekje. Deze is speciaal gereserveerd voor jou….

Lange tijd liep ik rond op de vindplek. Mijn vinder gaf mij eten. En zag dat ik een diepe wond had. Mijn halsbandje zat namelijk om mijn oksel. Heel pijnlijk! De VKA (Vermiste Katten Alkmaar) ving mij. En bracht mij meteen naar de dierenarts. Daarna kwam ik bij Stichting Zwerfdier.

Toen volgden véle behandelingen. Deze waren best zwaar voor mij. Maar door alle liefde en goede zorg ging het langzaam beter. En vond ik de kracht om door te gaan. Want het leven is te mooi om bij de pakken neer te zetten. Mijn verzorgers houden allemaal veel van mij. En ik van hen. Maar nu is het tijd om verder te gaan met mijn leven. Dit begrijpen zij natuurlijk. Daarom doe ik nu mijn verhaal.

Nu vraag jij je vast af: Wie is Pinkie eigenlijk? Nou gewoon, een héle lieve poes. “Lief, liever, liefst” zeggen ze ook wel, hihi. Naast dat ben ik ook heel aanhankelijk. Dol ben ik op mensen. Echt een gezelligheidsdier dus. Zodra er mensen in de buurt zijn, wil ik knuffels en aaitjes. Dan ga ik er eens goed voor liggen. En laat ik mij heerlijk aanhalen. Want van aandacht krijg ik nóóit genoeg! Soms ga ik zelfs rollebollen. Echt, zó schattig. Maar het leukste is natuurlijk dat ik een schootpoes ben. Mag ik op jouw schoot liggen als ik bij jou woon? Fijn!

Ook ben ik heel positief ingesteld. Want ondanks alles, ben ik altijd vrolijk en dankbaar. En dat vinden de mensen heel aandoenlijk. Vaak krijg ik kusjes op mijn mooie snoetje. Zomaar, omdat het kan. Echt zó lief!

Spelen vind ik superleuk. Dat doe ik vaak alleen. Dan vermaak ik mij met een balletje of speeltje. Heel leuk om te zien. Maar toch vind ik het leuk om samen met jou te spelen. Dus zoek jij wat leuke speeltjes voor mij uit? Daar ben ik nu al benieuwd naar!

Ik ben een echt smulpaapje. Je kunt mij dan ook verwennen met lekkere hapjes. Zoals liquid snack of kattensnoepjes. Daar lik ik mijn pootjes bij af. Maar ook blikvoer vind ik helemaal het einde. Als jij dat voor mij klaarmaakt, word ik heel enthousiast. Dan kan ik bijna niet wachten om te gaan eten. Leuk hè?

Graag zoek ik een gezellig huisje waar ik genoeg aandacht krijg. Dat vind ik nou eenmaal fijn. Met jonge kinderen vanaf 2 jaar ga ik goed om. Ik ben dan ook een gezellige gezinskat. Het is wel belangrijk dat de kinderen al eerder met katten gewoond hebben. En mij met rust laten als ik eet, drink, slaap of geen zin heb in aandacht. Maar ik kan natuurlijk ook bij 1 of 2 volwassenen samenwonen. Dat vind ik net zo gezellig hoor! Makkelijk ben ik hè?

Een tuin bij mijn huisje vind ik heerlijk! Daarin kan ik lekker spelen en rennen. Of relaxen in het zonnetje natuurlijk. Andere dieren vind ik echt helemaal niet leuk. Daarom wil ik als enige kat bij jou wonen. Immers, met mij haal je genoeg knuffelgeluk in huis, hihi!

LET OP: Aandacht is heel belangrijk voor mij. Als ik dat te weinig krijg, word ik ongelukkig. Daarom wil ik dat mijn baasjes veel thuis zijn. En dus halve dagen (parttime) werken. Zodat ik niet de hele dag alleen ben. Houd je hiermee serieus rekening als je mij in huis haalt?

BELANGRIJK: Ik ben een witte kat. Witte katten zijn vaak doof. Ik ben NIET doof. Een punt van aandacht is de huid van mijn oren. Deze kan in de zon verbranden. Daarom moeten mijn oren worden ingesmeerd als ik naar buiten ga. De mensen van Zwerfdier vertellen je hier meer over.

BELANGRIJK: Ik mag niet geplaatst worden in de buurt van Lauwers in Heerhugowaard.

Ben jij geraakt door mijn emotionele verhaal? En vul jij dat lege plekje op die roze wolk op? Maar vooral, kan jij mij dat gedroomde huisje geven? Waarnaar ik na al die tijd zo verlang? Dan hoop ik dat jij volmondig JA tegen mij zegt. En mij dat fijne huisje biedt. Want daar ben ik echt aan toe. Veel roze knuffelkusjes van Pinkie.