“Ik ben een lieve aanhankelijke knuffelpoes”
Hello! Ik ben Lola! Ken jij het liedje ‘Lola’? (Lololololóóóóla!). Het werd gezongen door de Engelse popgroep The Kinks. Je hoort het al. Zelfs in de jaren ’70 van de vorige eeuw was ik al populair! Haha! Maar ik snap het wel hoor. Als je mijn snoetje ziet word je toch meteen verliefd?
Een half jaar woonde ik bij mijn laatste baasje. Helaas kwakkelde ik nogal met mijn gezondheid. Ook was ik soms onzindelijk. (Inmiddels ben ik volkomen zindelijk. Al mijn behoeftes doe ik keurig op de kattenbak). Mijn baasje kon het niet meer aan. Het was beter om mij naar Stichting Zwerfdier te brengen. Hier ben ik goed nagekeken door de dierenarts. En klaar voor de volgende stap in mijn leven. Een heerlijk huisje. Waar ik voor altijd hoop te zingen ……uh…..wonen. Zín(g) in!!
Zoals je ziet ben ik een prachtige kat. Niet zomaar een kat. Maar een Ragdoll om precies te zijn. Je gelooft het misschien niet. Maar mijn innerlijk is nét zo prachtig. Ik ben lief, aanhankelijk en makkelijk in de omgang. Aandacht en knuffelen vind ik heerlijk. Dan ga ik vaak spinnen. Zo lief. Het liefst ben ik dichtbij mijn baasje. Dat vind ik gewoon fijn. Je leest het al, ik ben echt een gezelligheidsdier!
Drie maal raden waar ik heel vrolijk van word? Spelen! Dat kan ik natuurlijk alleen. Maar eerlijk is eerlijk, met jou vind ik dat véél leuker! Wil jij elke dag met mij spelen als ik bij jou woon? Dat lijkt mij echt superrrrr leuk!!
Graag woon ik in een rustig huisje bij een of twee volwassen baasjes. Baasjes die ervaring hebben met katten. En die goed voor mij kunnen zorgen. Dat is echt belangrijk. Ik wil in een huisje zonder kinderen wonen. Die zijn namelijk te druk voor mij. Andere katten en honden vind ik niet leuk. Daarom wil ik als enige kat bij je wonen. Zo gaat lekker alle aandacht naar mij toe. Slim bekeken hè?
In mijn vorige huisje woonde ik op een bovenwoning met afgesloten balkon. Dat beviel mij goed. En daarom zoek ik dat weer. Heerlijk vind ik het om af en toe een fris neusje te halen. En het zonnetje op mijn mooie vacht te voelen. Ik mag dus NIET buiten lopen. Verkeer ben ik niet gewend. En is dan ook gevaarlijk voor mij. De mensen van Zwerfdier vertellen je hoe je je balkon kunt afsluiten.
LET OP: Aandacht is belangrijk voor mij. Als ik hele dagen alleen zit, word ik diep ongelukkig. Daarom wil ik graag dat mijn baasjes parttime werken. Houd je hiermee rekening als je mij in huis haalt?
BELANGRIJK: Ik eet dieetvoer: Urinary Stress Metabolic. Dit is een mix van blaasbrokken (CD). En brokken voor mijn overgewicht (Metabolic). Graag eet ik daarnaast CD natvoer. In mijn nieuwe huisje wil ik dit elke dag eten. Omdat ik onzindelijk ben geweest, moeten er in mijn huisje twee kattenbakken staan. De mensen van Zwerfdier kunnen je over dit alles goed voorlichten.
BELANGRIJK: Ik ben een langharige kat. Daarom heeft mijn vacht regelmatig goede vachtverzorging nodig. Dit kun je zelf doen of door een kattentrimmer. De mensen van Zwerfdier informeren je hoe je dit aanpakt.
BELANGRIJK: Ik mag niet geplaatst worden in de buurt van de Vreekesweid in Broek op Langedijk.
Smelt jij meteen bij het zien van mijn foto’s? En het lezen van mijn verhaal? Maar belangrijker, kan jij aan al mijn voorwaarden voldoen? Kom dan snel langs om mij in het echt te bewonderen. Dat lijkt me erg gezellig. En wie weet zingen we dan samen: ´Lola! Lololololóóóóla´! Tralala van Lola.




