Terug naar overzicht

Nyla en Zoë zoeken samen een huis met tuin of een bovenwoning met afgesloten balkon

“Wij zijn lieve speelse aanhankelijke knuffelpoezen”

Hallootjes! Wij zijn Nyla en Zoë. Zoals je ziet zijn wij twee echte glamourpoezen. Wij paraderen sierlijk over de catwalk. En showen onze mooie jasjes met verve. Wij zijn wars van sterallures. Want ondanks ons beeldige uiterlijk, zijn wij héél gewoon gebleven. Hihi!!

Voor de tweede keer wonen wij bij Stichting Zwerfdier. Nyla zwierf moederziel alleen op straat. Gelukkig werd zij gered en naar Zwerfdier gebracht. Zoë werd bij Zwerfdier geboren. Wij leerden elkaar hier kennen. En werden meteen hartsvriendinnen. Toen mochten wij samen naar een huisje! Zó fijn. Maar tot ieders verdriet werden wij teruggebracht. Ons baasje had helaas niet meer de ruimte om voor ons te zorgen. Inmiddels hebben wij dat een plekje gegeven. En richten ons weer op de toekomst. Nu zoeken wij samen een huisje voor altijd. Opdat wij nóóit meer hoeven te verhuizen!

Graag stellen wij ons apart aan jou voor. Tadaa, komt ie!

NYLA: (Schildpad met wit).Ik ben een lieve aanhankelijke kroelpoes. Ik ben iets stoerder dan Zoë. Als jij mij benadert, wil ik meteen kroelen. Dan geef ik kopjes en snuffel aan je. En kruip het liefst ín je! Ook geef ik kusjes. Té lief gewoon. Ik ben een echt gezelligheidsdier. Graag ben ik bij jou in de buurt. Dan houd ik in de gaten wat jij doet. Echt een nieuwsgierig aagje dus, hihi. Spelen vind ik leuk. Dat doe ik samen met Zoë. Of met jou natuurlijk. Mijn vacht is zo zacht als satijn. En mijn rechterachterpootje is helemaal rood. Speciaal hè?!

ZOË: (Blauwcreme schildpad met wit).Ik ben een lieve verlegen knuffelpoes. Rustig en iets meer bescheiden dan Nala. Een beetje eenkennig ben ik wel. Knuffeltjes en aandacht vind ik fijn. Maar als ik jou nog niet ken, ook best spannend. Dan wil ik graag dat jij mij zachtjes benadert. En liefdevol aait. Pas dan kan ik mij ontspannen en zachtjes genieten. Spelen vind ik leuk. Dat doe ik samen met Nyla. Of met jou natuurlijk. Mijn vacht voelt als fluweel. Dat merk je wel als jij mij aait. Zacht hè?!

LET OP: Wij zijn een DUO. En mogen dan ook niet uit elkaar gehaald worden. Houd je hiermee rekening als je ons in huis haalt?

Weet je waarop wij dol zijn? Liquid snack! Dat smikkelen wij zo van jouw vingers. Dat is niet alleen een traktatie. Maar ook handig om ons aan jou te laten wennen. Win-win-situatie!

Graag wonen wij in een rustig huisje. Bij 1 of 2 volwassen ervaren baasjes. Die ons de aandacht en liefde kunnen geven die wij zo nodig hebben. Baasjes die begrijpen dat wij al veel hebben meegemaakt. En daarom in ons nieuwe huisje een terugslag kunnen krijgen. Maar daar heb jij vast alle begrip voor toch?

Kinderen zijn te druk voor ons. Daarmee willen wij niet samenwonen. Met 1 andere sociale makkelijk kat kunnen wij in een huisje wonen. Maar dat hoeft niet per se hoor. Wij kunnen ook prima saampjes zijn. Je leest het al, je kunt met ons alle kanten op!

Ons vorige huis was een bovenwoning met afgesloten balkon. Wij kwamen niet buiten. Verkeer zijn wij dan ook nog niet gewend. Maar wij denken dat wij wel kunnen wennen aan naar buiten gaan. Wij zijn immers nog jong! En vinden het fijn om buiten een frisse neus te halen. Daarom kunnen wij op een bovenwoning met afgesloten balkon wonen. Maar óók in een huis met tuin. De mensen van Zwerfdier hebben tips hoe je je balkon kunt afsluiten. Én hoe je ons kan laten wennen aan buiten zijn. Ja, zij zijn van alle markten thuis!

BELANGRIJK: Wij mogen niet geplaatst worden in de buurt van de Oosterweidestraat in Alkmaar. En op de Cornelis Evertsenplein in Alkmaar.

Val jij als een blok voor ons: De aandoenlijkste glamourpoezen die je je maar kunt voorstellen? Maar bovenal, kan jij ons dat perfecte huisje bieden? Waar wij voor eens en altijd mogen wonen? Dat zou super zijn! Bel je snel voor een date met ons? Dan poetsen wij onze jasjes alvast op, hihi! XXX’jes van Nyla en Zoë.