“Ik ben een lieve rustige verlegen knuffelkater”
Haihai, ik ben Sjakie. “IJdelheid siert de kat”. Zeg ik in alle bescheidenheid, hihi. Want zoals je ziet ben ik beeldschoon. Ik heb een goed gevoel voor poseren. En ben voor een fotograaf een plezier om mee te werken. ‘Kijk eens naar links of verleidelijk omhoog’. Ik draai er mijn pootjes niet voor om. Kijk maar naar de foto’s!
Samen met mijn zusje woonde ik in een huisje. Mijn eigenaar kon de zorg niet meer aan. En bracht ons naar Stichting Zwerfdier. In het begin was ik van slag. Maar wel heel lief. Mijn zusje en ik hebben niet zo’n band met elkaar. Toch gunnen wij elkaar het beste. Daarom besloten wij uit elkaar te gaan. Nu zoek ik een fijn huisje. Helemaal voor mijzelf. Eentje waar ik weer op en top gelukkig hoop te worden!
Graag stel ik mij aan jou voor. Ik ben een onwijze lieverd en kroelkat. Leuk hè? Verder ben ik rustig en verlegen. En ook heel aanhankelijk naar mensen. Toch vind ik het fijn om jou eerst te leren kennen. Zodat ik weet dat ik jou kan vertrouwen. Dan stel ik mij helemaal open voor jou. En laat ik heerlijke knuffels en aaitjes toe. Daarvan geniet ik met volle teugen!
Vaak lig ik op de kast. In mijn favoriete roze mandje. Dit ligt zacht joh! Vanaf de kast heb ik een mooi overzicht van de kamer. Dan zie ik wat er allemaal gebeurt. Want ik ben best wel nieuwsgierig hoor. Graag houd ik alles in de gaten, hihi!
Of ik spelen leuk vind, weet ik nog niet. Maar ik ben nog een jonge kat. Dus ik denk het wel. Leuk dus om uit te proberen in mijn nieuwe huisje. Koop jij wat uitdagende speeltjes voor mij? Toppie!
Mijn wensen voor een huisje zet ik op een rijtje. Graag zoek ik een huisje waar ik genoeg aandacht krijg. Dat vind ik nou eenmaal fijn. Ik wil 1 of 2 volwassen baasjes. Baasjes die lekker rustig en relaxed zijn. Net als ik! Kinderen ben ik niet gewend. En andere dieren vind ik niet leuk. Daarom wil ik in een huisje zonder kinderen en andere dieren wonen.
Een tuin bij mijn huisje vind ik heerlijk! Chillen in het zonnetje is mijn lievelingshobby. Maar LET OP mijn vorige huisje had een afgesloten tuin. Ik ben dus nog niet gewend om op straat te lopen. De mensen van Zwerfdier leggen uit hoe je mij daaraan laat wennen.
BELANGRIJK: Ik mag niet geplaatst worden in de buurt van de Voorburggracht in Zuid Scharwoude. Vind je mij beeldig, charmant en fotogeniek? En val jij op mijn lieve rustige en bescheiden karakter? Dan ben ik vast dé kat waarnaar jij al lang op zoek bent. Dan adviseer ik jou om snel te bellen! En wie weet woon ik in no time bij jou. Dat zou toch geweldig zijn hè?! Knuffel van Sjakie.





